Doprava a platba

Logo Česká pošta

119 Kč
převod na účet

(dobírka +40 Kč)
Logo DPD

119 Kč
převod na účet

(dobírka +30 Kč)
Logo Zásilkovna

79 Kč
převod na účet

(dobírka +20 Kč)
 

Při objednávce nad 5000 Kč doprava ZDARMA

BALÍK DO RUKY - 119 Kč (dobírka +40 Kč)

Česká pošta garantuje doručení balíku přímo do ruky a na vámi uvedenou adresu následující pracovní den po podání zásilky. O doručování balíku budete informováni přes SMS i e-mail. V případě, že vás doručovatel nezastihne, bude zásilka uložena na dodací poště po dobu 7 dnů. Poté bude odeslána zpět k nám.

 
DPD PRIVATE - 119 Kč (dobírka +30 Kč)

Společnost DPD vám zboží přiveze rychle a spolehlivě kamkoli v ČR – domů i do zaměstnání. Balík vám bude dodán následující den po odeslání zásilky. O doručování zásilky budete informování den předem prostřednictvím SMS zprávy nebo e-mailu. V den doručení obdržíte interaktivní SMS nebo e-mail s 3hodinovým upřesněním času předání. Pokud vám termín doručení nebude vyhovovat, můžete jej změnit odpovědí na SMS.

 
ZÁSILKOVNA - 79 Kč (dobírka +20 Kč)

Vaše zásilka bude doručena na jedno z více než 1500 výdejních míst po celé republice dle vašeho výběru. O doručení vaší zásilky na výdejní místo spolu s unikátním heslem budete informováni přes SMS a e-mail. Standardní doba uložení vaší zásilky je 7 dnů, v případě potřeby je možné tuto dobu prodloužit až na 21 dnů.

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.